Siuntimo salygos:

 • Sodinukai siunčiami per kurjerį į bet kurį Lietuvos miestą. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas sezono piko metu per kelias savaites. į Jūsų nurodytą vietą. Esant dideliems kiekiams, pristatome patys pagal išankstinį susitarimą.
 • Sodinukų ir augalų pristatymas visoje Lietuvoje per kurjerių tarnybą į namus: *  - 8,00 €.

   * siuntos  į Kuršių Neriją nepristatomos.

  SODINUKAI IŠSIUNČIAMI PER  KURJERĮ DARBO DIENOMIS:  PIRMADIENĮ - KETVIRTADIENĮ. 

   Sodinukai siunčiami saugiai supakuoti.

  We also shipp our plants to Latvia, Estonia, Poland- shipping costs- 15 Eur.

  Prieš pristatant prekes, susisieksime su Jumis ir suderinsime tinkamą prekių pristatymo laiką ir atsiskaitymo būdą.  Jeigu kyla klausimų dėl pristatymo sąlygų susisiekite tel. +37067555220 arba el. paštu: [email protected]

  SODINUKAMS SUTEIKIAMA DVIEJŲ SAVAIČIŲ KEITIMO GARANTIJA.

  Jeigu pastebėjote, kad augalas transportavimo metu buvo sugadintas, arba išpakavus ir sodinimo metu pastebėjote kitų su sodinuku susijusių trūkumų, per 14 d.d. kreipkitės į mus ir pakeisime prekę į naują arba grąžinsime už sodinuką sumokėtus pinigus.


  GRĄŽINIMO SĄLYGOS

  Kokybiškų, medelyne pirktų sodinukų atgal nepriimame vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte įtvirtinta, jog „Augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami.